Tokio Hotel Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Fan Türkiye

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tokio Hotel'in Keklendiği An ! xS

2 posters
YazarMesaj
GooD aNd EvıL
Admin
Admin
GooD aNd EvıL

Erkek

Tokio Hotel'in Keklendiği An ! xS Empty
MesajKonu: Tokio Hotel'in Keklendiği An ! xS   Tokio Hotel'in Keklendiği An ! xS Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 11:00 am

Açıkcası pek bir şey anlamadım Cosmo Girl'ün bu ayki Sayısından Alıntıdır..

BU GERÇEK DEĞİL ARKADAŞLAR !! COSMO GİRL BİZİ KEKLEMEYE ÇALIŞIYORMUŞ ASLINDA dramatic

Altta 1 Nisan esas keklenen sizsiniz yazıyor dramatic

Tokio Hotel'i Senin İçin Şakaladık!

Biliyoruz ki onlar hakkında çıkan haberlere doymuyorsun.Ağızlarından çıkan her laf senin için önemli.Peki bu güne dek hiç keklendikleri ana şahit oldun mu?Senin için izlerini sürdük ve hepsi bir aradayken telefon röportajı gerçekleştirdik.Tabii anormal şekilde..

İlk görüşme menajerleriyle oluyor.
Menajerleri ilk olarak Tom'un sorularımızı yanıtlayacağını söylüyor ve telefonu ona uzatıyor..

-Selam Tokio..

Tom: Tokio mu?

Evet,Tokio.Bill'in kardeşi değil misiniz?

Tom:Evet öyleyim ama adım Tokio değil.

Türk basınında adınız Tokio olarak geçiyor.Hatta menajeriniz de sizi bu isimle bağladı telefona.

Tom: Nasıl olur ben böyle birşeyi ilk defa duyuyorum benim adım Tom.

Bizimle dalga mı geçiyorsunuz?Grubun ismi de sizin isminizden geliyor zaten.Hatta ilk sorum neden ''Hotel'' kısmının eklendiği idi.

Orada neler oluyor çok merak ediyorum.Nasıl tanındığımızı bizzat gelip görmek isterdim.

''Hotel'' kısmına dönelim..Geçmişte Paris Hilton'la bir birlikteliğinizin olduğu ve onu hala unutamadığınız yönünde iddialar var.Bundan olsa gerek..

Tom: Ne Paris'i ne diyorsunuz siz?Telefonu Bill'e veriyorum daha fazla dayanamayacağım.

Bill merhabalar beni tanıdın mı?

Bill: Sanırım bu sesi tanıyorum.Biraz yardımcı olur musunuz?

Yapımcı Peter Hoffman tanıştırmıştı bizi.Siz henüz ünlü olmadan önce..Yüzümde milyonlarca sivilce vardı ve bu yüzden de sana dert yanmıştım.

Bill: Mmm..Pek anımsayamadım.Bu arada Tom'un morali çok bozuldu.Ona ne söylediniz?

Türkiye'de gay olup olmadığınız tartışılıyor dedim..

Bill: Yorum yapmak istemiyorum bende..

Size sormadım ki zaten..

Bill: Ne?

Size sormadım ki dedim galiba beni dinlemiyorsunuz?

Bill: Dinliyorum ama garip bir tarz sizinki.

Sizden negatif enerji alıyorum çok.Hep böyle misinizdir?

Bill: Yerine göre böyleyimdir.Şu anda gerçekten negatifim.

Yoga yapmayı denediniz mi hiç?

Bill: Hemen başlıyacağım!Bu anı 2 yıl unutamam sanırım.Başka sorunuz var mı?

Türkiye'de rock değil de hip-hop dinleyenler tercih ediyor sizi.Ne diyorsunuz?

Bill:Hip-hop mu?Eminem gibi yani?

Evet,Eminem'in müziğine hip-hop diyoruz burada biz.Sizin içinde onun taklidi diyorlar..

Bill: Haha ha ! Hiç güleceğim yoktu..

Yogayı yine öneriyorum size.Bu seferde tam tersi bir tepki veriyorsunuz.Soruma cevap alamadım...

Bill:Nasıl bizim tarzımızı hip-hop olarak görüyorlar ki?Kulaklarını yıkayıp tekrar dinlesinler lütfen!

Neyse..Saç modelin Türkiye'de yeni bir akıma neden oldu.Bütün kızlarımızın saçları sana benziyor..

Bill:Saçları b u haldeyken break dance yapabiliyorlar mı peki?

Kafa üstü dönemiyorlar ama diğer hareketleri yapabiliyorlar.Bu yüzden de seni suçluyorlar.

Bill:Aklım almıyor.Ne desem boş şu saatten sonra.Kapatmak istiyorum.

Ve telefon yüzüme kapanırr!!
https://tokiohotelfansclup.yetkin-forum.com
selin kaulitz

Tokio Hotel'in Keklendiği An ! xS Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel'in Keklendiği An ! xS   Tokio Hotel'in Keklendiği An ! xS Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 1:51 pm

bu doğru mu ya ahhahaa

Tokio Hotel'in Keklendiği An ! xS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-