Tokio Hotel Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Fan Türkiye

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Mk kasım sayısı (Röportaj)

5 posters
YazarMesaj
GooD aNd EvıL
Admin
Admin
GooD aNd EvıL

Erkek

Mk kasım sayısı (Röportaj) Empty
MesajKonu: Mk kasım sayısı (Röportaj)   Mk kasım sayısı (Röportaj) Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 7:33 pm

Hayranlarınızla yaşadığınız en komik olay ne?
Bill:bizim evin önünde sırf bzmle tanışabilmek için sabaha kadar bir arabanın üzerinde uyuyarak bekleyen birkız vardı bunu bize komşumuz haber verdi ve aslnda çk üzüldk Çünkü hava soğuktu üstelik bizde evdeydik=)

Birçok hayranınız konserlerde heyecandan bayılıyor.Bunlar size neeler hissettiriyor?
Tom:Bz bnları gerçektende fark etmiyorus sahnede birnoktaya kilitleniyorus ve sadece ilk sıradaki insanları görebiliyoruz ama şunu belirtmeliyimki konserlerde fanlırımızı sürekli takip eden bi ekibimiz var onlar bizi konser öncesnde beklerken ılık çorba ve su dağğıtıyorlar

Kim modayı daha yakndan takip ediyor?
Tom:ben
Bill:Ben pek tkp etmem canım ne isterse onu giyiyorum
Gustav:bende çok takip ettiiğimi söyleyemem Georgunda çok umrunda değildir=)

Peki,Grubun en pintisi kim?
Tom:ben=)
Georg:Yine her zamanki gbi Tom=)

Hayranlarınızın çoğu kızlar ve onlar eminiz çok merak ediyorlar.Kız arkadaşlarınız yokmu?
Tom,Bill,georg :HAYIR (yaaşaaasınnn =D)

En mıymıy kİm?
(aynı anda cvp veriyorlar)
Bill:tom
Tom:Bill

Şöhretin getirdiği sıkıntılar bazen sizi zorluyormu?
Gustav:Bunu biz istedik ve o yuzden sikayettçi olmuyoruz.Aslına bakarsanız ortada bizi sıkıntıya sokacak fzla birşeyde yok Albüm çıkmadan önceki dönem biraz sancılı oluyor o kdar

Bill,Sn nedn sürekli makyaj yapıyorsun ve tırnaklarına oje sürüyorsun?

Bill:herşey cadılar bayramı partisi ile başladı.Çok uzun zaman önceydi.Bir kostum partısıydı ve ben ona Br vampir oolarak gitmeye karar verdim.Siyah makyaj yaptım ve bana çok yakıştığını düşündüm O gün bugündür işte vampir gibi dolaşıorum=)

Scream sizn ilk ingilizce albümünz oldu değilmi?
Bill:Kendi adıma bu benim için büüyk bir tecrübe ve duygusal anlamdada büyük bir adım oldu.Çünkü daha önce müziğimizi Almanyda Ve Almanca yapıyorduk.ben şarkı sözlerimizi hep Almanca yazıyordum.Almanca söylüyordum bu yuzden ilk başta ingilizce şarkı söylemek benim için garip bir histi.Fakat şarkılarımızın sözleri bizim için çok öenmli ve hayranlarımızın ne anlatmak istediğimizi anlamalarını istiorus.Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımızdan her şarkımızı Alm. sözlerini oturup ingilizceye çevirmelerini bekleyemeyiz Tüm dünyada konuşulan ve herkesin bildiği anladığı dil :İngilizce bu yuzden scream İng. oldu =)
ToM: İngilizce albümün şarkılarını hazrlamak bizim için çok zor oldu.Her şarkının üzerinden tekrar tekrar geçtik ve kusursuz olması içn elimizden geleni yptık Bu şarkı yazmaya yeni başlamak gbi birşey aslında ama sanırım başardık=)
https://tokiohotelfansclup.yetkin-forum.com
elif ___tom

MesajKonu: Geri: Mk kasım sayısı (Röportaj)   Mk kasım sayısı (Röportaj) Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 2:49 am

scream şarkılarona bayılıyom hergün yatmadan önce muhakkak dinlerim yoksa uyuyamam yaaaaaaaaa Smile Tom Bill Gustav Georg
$eTi@n_M€l&

$eTi@n_M€l&

Kadın
Hobileri : kız

MesajKonu: Geri: Mk kasım sayısı (Röportaj)   Mk kasım sayısı (Röportaj) Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 8:10 am

bnde schrei versiyonuna yani almancasına bayılıom ama her yaptıkları ayrı olay aşkitolarım sizi seviyorum
http://www.tomkaulitzfanclub.tr.gg
tomth

tomth

MesajKonu: Geri: Mk kasım sayısı (Röportaj)   Mk kasım sayısı (Röportaj) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 1:31 pm

aynen ya scream süper bi albüm olmuş onları çok seviyorum:)
tombill-_-bilge

MesajKonu: Geri: Mk kasım sayısı (Röportaj)   Mk kasım sayısı (Röportaj) Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 1:17 pm

askım tom seni çok sevitorum üstelik scream sarkınıza bayılıyorum yha çk güzel calıyon askım

Mk kasım sayısı (Röportaj)
1 sayfadaki 1 sayfası